درباره ما

نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان ، آپارتمان و مجتمع های مسکونی آبونمان

با هدف ایجاد و توسعه سامانه های نرم افزاری تحت وب و فراگیر، فعالیت خود را در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ با مجرب ترین گروه در سه بخش نرم افزار، سخت افزار و شبکه آغاز و به عنوان اولین پروژه ملی خود، نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان ، آپارتمان و مجتمع های مسکونی با نام انحصاری آبونمان را برای سهولت در حسابداری ساختمان ، پس از کار و تلاش مستمر تولید و عرضه کرده است.

سامانه آبونمان.

سامانه آبونمان ، نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان ، آپارتمان و مجتمع های مسکونی آبونمان راهکار جدیدی برای محاسبه و پرداخت شارژ می باشد.
با شروع فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها و افزایش نرخ حامل های انرژی همچون آب،برق،گاز و تاثیر اجتناب ناپذیر آنها در هزینه‌های شارژ ساختمان ها، نحوه محاسبه و پرداخت شارژ ، اهمیت بیشتری در میان ساکنین مجتمع‌های بزرگ و حتی ساختمان‌های کوچک‌ و کم واحد پیدا خواهد کرد.

با توجه به یکپارچه نبودن سیستم‌های فعلی مدیریت ساختمان‌ها و عدم وجود ارتباط کافی بین مدیران، حسابداران و ساکنین، محاسبه و اطلاع‌رسانی مبلغ شارژ و دریافت وجوه و ارائه رسید پرداخت برای بسیاری از مدیران و ساکنین، زمان بر است. همچنین مدیریت و ساکنین این مجتمع‌ها با توجه به سلایق و نظرات متفاوت و فرآیندهای کاری فی‌مابین با مشکلاتی روبرو هستند که تمامی آنها با بهره‌گیری از پیشرفت تکنولوژی و سامانه آبونمان، قابل حل می‌باشد.

چشم انداز.

در نظر داریم با بهره گیری از تجارب ارزشمند و دانش متخصصین خود و استفاده از کارآمد ترین و به روز ترین روش های طراحی و تولید نرم افزار تا ده سال آینده در زمره برترین شرکت های نرم افزاری کشور قرار گیریم.

ارزش های بنیادی شرکت: دیگر خواهی؛ احترام متقابل؛ کوشش و بهبود مستمر با بهره گیری از دانش روز؛ راستی و صداقت
ارزش های حرفه ای شرکت: مشتری مداری؛ کار گروهی؛ جدیت در کار ، صمیمیت در رفتار؛ نوآوری در ایده و محصولات؛ تلاش برای بهترین بودن
شعار سامانه آبونمان: آبونمان نماد آرامش و اطمینان

مفتخریم که با تکیه بر دانش روز دنیا و با بهره گیری از متخصصین ایرانی سامانه آبونمان را طراحی و در اختیار هموطنان عزیزمان قرارداده ایم ، به امید پیشرفت و تعالی ایران و ایرانی.

مدیر عامل
نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان ، آپارتمان

همکاران تجاری.

سامانه آبونمان همواره تلاش نموده است تا با بهره گیری از امکانات و پتانسیل موجود در همکاران تجاری خود بهترین خدمات را به مشترکین خود ارائه نماید.


لوگوی بانک شهر
لوگوی SAP
لوگوی بانک ایران زمین
لوگوی بیمه آرمان
لوگوی بانک پاسارگاد
لوگوی بانک ملت