قوانین و مقررات

بند ۱: نرم افزار آبونمان تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

بند ۲: عضویت هر کاربر در آبونمان به منزلهٔ مطالعه و پذیرش کلیهٔ قوانین و مقررات سامانه آبونمان است .

بند ۳ : این قوانین ممکن است به مرور زمان و با توجه به سیاست های سامانه آبونمان و بدون اطلاع قبلی عوض گردد پس لطفا هر چند وقت یکبار قوانین را مطالعه نمایید. در صورت تغییر قوانین ، آخرین تغییرات بر روی همین صفحه به روز رسانی خواهیم نمود.

بند ۴: افراد زیر سن قانونی (زیر ۱۸ سال) مجاز به عضویت در سامانه آبونمان و استفاده از خدمات آن نیستند.

بند ۵: استفاده از نرم افزار آبونمان برای مدیریت شارژ ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری طراحی شده‌است و استفاده‌های دیگر از آن ممنوع می‌باشد.

بند ۶: مشتری اعمم از ساکن و مالک و مدیر متعهد می گردد صحت کلیه اطلاعات مربوط به واحد ها ساکنین و کاربری استفاده از سامانه را تایید نموده و در صورت اثبات تخلف در این زمینه کلیه مسئولیت این امر متوجه مشتری می باشد.در صورت بروز هرگونه اشتباه رفتاری یا فکری از سوی مدیر ساختمان در محاسبه شارژ به وسیله سیستم شخص ایشان مسئول پاسخ به ساکنین و اصلاح کننده اشتباه خواهد بود و شرکت هیچ وظیفه ای در این خصوص به عهده نخواهد داشت.

بند ۷ : مسئولیت انتشار اخبار و پیامک های ساختمان بر عهده ی مشتری است و در صورت انتشار اخبار و پیامک های مغایر با عرف و شرع و یا قوانین جمهوری اسلامی ایران شرکت مجاز به غیر فعال کردن سرویس مشتری و فسخ تفاهم نامه با وی خواهد بود و همچنین شرکت متعهد است کلیه اطلاعات مربوط به ساختمان را محرمانه تلقی کرده و از افشای آن خودداری نماید.

بند ۸ : شرکت و بانک عامل ،هیچ مسئولیتی در قبال سواستفاده های احتمالی مشتری-همانند کلاهبرداری،پولشویی و سایر مصادیق عمل خلاف در قوانین جمهوری اسلامی ایران و شرع اسلام- از خدمات ارائه شده به او، نداشته و در صورت بروز هرگونه سواستفاده،شرکت مجاز است تفاهم نامه و سرویس های مشتری را به طور یک جانبه فسخ نموده و در صورت لزوم وی را به مراجع قانونی معرفی کند.

بند ۹ : هر نوع ضرر و زیانی که به هر نحو از سوی مدیر به اهالی و یا از سوی اهالی به مدیر وارد شود می‌بایست مابین آنها برطرف شود و مسئولیتی متوجه آسامانه آبونمان نخواهد بود، همچنین چنانچه ضرر و زیانی از سوی هر یک از طرفین به سامانه آبونمان وارد شود، زیان دهنده موظف به جبران خسارت می‌باشد.

بند ۱۰ : هزینه حق اشتراک از سامانه به ازای هر واحد از مجتمع در ماه طبق قرار داد فی ما بین از شارژ پرداختی کسر می گردد.

بند ۱۱ : در آبونمان امنیت اطلاعات حساب کاربران از طریق احراز هویت با موبایل ( ارسال پیامک فعالسازی به شماره موبایل کاربر ) و ایمیل پیاده سازی شده است.این روش توسط شرکت های بزرگی همچون گوگل و اینستاگرام استفاده می شود و علاوه بر بالا بودن سطح امنیتی ، برای کاربران نیز ساده می باشد. لذا در صورت در اختیار قرار گرفتن گوشی کاربر و همچنین ایمیل توسط دیگران و هرگونه سوء استفاده ازین طریق ، سامانه آبونمان هیچ مسئولیتی را در قبال این موضوع بر عهده نخواهد گرفت.

بند ۱۲ : طبق تعهدات بانک عامل مبلغ پرداختی در قالب شناسه پرداخت توسط ساکنین حداکثر تا ۴۸ ساعت کاری به حساب مدیریت ساختمان واریز خواهد شد.

بند ۱۳ : در صورت نقض مفاد این توافقنامه ، هرگونه خسارتی که متحمل کاربر شود بازپرداخت و جبران آن تماماً بر عهده خود کاربر بوده و سامانه آبونمان هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

بند ۱۴ : شرکت متعهد است در صورت ایجاد هرگونه تغییر در ضوابط و مقررات و پرداخت های قبض مصوب بانک مرکزی و شرکت شاپرک ضوابط و مقررات جدید را قبل از اعمال در سامانه از طریق وبسایت آبونمان اعلام نماید و تغییرات اعلام شده رسما جزو این تفاهم نامه محسوب خواهند شد.

بند ۱۵ : در صورت حوادث غیرقابل اجتناب از قبیل سیل،زلزله که خارج از حیطه اختیارات هر یک از طرفین و غیرقابل پیش بینی می باشد مدت فوق به منزله عدم اجرای تعدات از سوی طرفین محسوب نشده و پس از رفع حالت اضطراری طرفین ملزم به ایفای تعدات خود نسبت به یکدیگر می باشند.

بند ۱۶ : کلیه اختلافاتی که ممکن است در تعبیر یا تفسیر و اجرای این قرارداد پیش آید و از طریق مذاکره و مکاتبات به طور دوستانه حداکثر ظرف مدت ۱۵ روز حل و فصل نشود،در محل بعد توسط هیاتی داوری سه نفره مرکب از داوران طرفین و داور مرضی الطرفین رسیدگی گردد و نظر هیات لازم الجرا خواهد بود.

بند ۱۷ : سامانه ابونمان مجاز است در صورت عدم رعایت مفاد این قرارداد توسط مشتری،مراتب را از طریق نامه نگاری به مشتری اعلام نمابد و چنانچه ظرف مدت یک ماه از تاریخ اعلام به توافق با طرف مقابل دست نیافت نسبت به فسخ قرارداد و قطع دسترسی مجتمع به سایت اقدام نماید.